پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳

خوش آمدید

با عرض سلام خدمت کلیه همکاران گرامی،

به استحضار می‌رسانیم، این سایت توسط انجمن زنان و مامائی استان و به منظور اطلاع رسانی در زمینه فعالیت‌های این انجمن و ارتباط بیشتر با اعضا راه‌اندازی شده است.

محبوب‌ترین‌ها

فعالیت ها

منتشر شده در دوشنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۵
تصاویرفعالیتها

 

فعالیت های انجمن متخصصین زنان مامائی شاخه اذر بایجان شرقی :بطورخلاصه بشرح زیر میباشد:

 

اولین جلسه هیئت موسس انجمن درساعت ۳۰/۴ بعد از طهر مورخه ۱۰/۱۱/۸۱ در سالن اجتماعات بیمارستان شمس تشکیل شد. در این جلسه اساسنامه انجمن به تصویب رسید وحساب بانکی تشکیل شد و در جلسه بعدی اعضای اصلی و علی البدل و بازرسان انتخاب شدند.

 

روزهای چهاشنبه اخرین هفته هر ماه تمام اعضای هیئت مدیره برای بر رسی مشکلات ومسائل مربوط به انجمن زنان مامائی با هزینه شخصی خودشان جلسه تشکیل میدهند. یکی از فعالیت های انجمن تشکیل کمسیون اموزش بهداشتی و باز دید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرکه این کار بانظارت معاونت محترم بهداشت انجام میگیرد. تشکیل همایش وبرنامه های اموزشی با نظارت معاونت محترم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز. تشکیل کمسیون ارتباطات و تشکیل و راه اندازی سایت اینترنتی برای استفاده همکاران. تشکیل مجمع عمومی سالانه برای گزارش فعالیتها وبررسی بیلان و انتخاب اعضای اصلی و علی البدل وبازرسان جدید که این جلسات اکثرا توام با سمینار باز اموزی با امتیاز ومیز گردی با حضور اساتید ونمایندگان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و نماینده پزشکی قانونی و مسئولین بیمه ها بوده و اظهار نظرهائی در مورد بررسی مشکلات شغلی همکاران از جمله اندیکاسیونهای سزارین و یا سقط درمانی و غیره انجام میگیرد. از کارهای دیگر انجمن عضو گیری جدید و تشکیل پرونده برای اعضا وتهیه ودادن کارت عضویت میباشد. امیدواریم که همکاران محترم با نظریات و پیشنهادات وتوانائیهاو تجربیات خودشان در پیشبرد اهداف انجمن مارا یاری فرمایند.

 


کنفرانس‌ها و همایش‌ها
تازه‌های علمی
ژورنال کلاب
ارتباط با ما
:پست الکترونیک
info@gyn.ir
:تلفکس
66666666
شماره تماس:
77878787
شماره پیامک:
909090650003