سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

خوش آمدید

با عرض سلام خدمت کلیه همکاران گرامی،

به استحضار می‌رسانیم، این سایت توسط انجمن زنان و مامائی استان و به منظور اطلاع رسانی در زمینه فعالیت‌های این انجمن و ارتباط بیشتر با اعضا راه‌اندازی شده است.

محبوب‌ترین‌ها

معرفی انجمن

منتشر شده در شنبه، ۲۶ دی، ۱۳۹۴
تصاویربنام خدا

شاخه اذربایجان شرقی انجمن زنان و مامائی در یک نگاه

اولین جلسه هیئت موسس انجمن متخصصین زنان و مامائی-شاخه اذربایجان شرقی در ساعت۳۰/۴بعداز ظهر روز۱۰/۱۱/۸۱درسالن اجتماعات بیمارستان شمس و باکسب اجازه از هیئت مدیره انجمن متخصصین زنان و مامائی ایران و با حضور اقای دکتر امینی نماینده این هیئت تشکیل گردید.هیئت موسس بتر تیب حروف الفبا عبارت بودند از خانمها و اقایان:
دکتر محمد تقی اونچی
دکتر غلامحسین خواجه نصیری
دکتر صدیقه عبدالهی فرد
دکتر سیمین تقوی
دکتر منیژه سیاح ملی
دکتر لعیا فرزدی
دکتر مهری جعفری
دکتر حسین طالب زاده
دکتر زهرا قطره سامانی
دکتر محمد تقی حمیدیه
دکتر فیروز طاهری
دکتر محمد علی مزیدی
و دکتر پروین مصطفی قره باغی

دراین جلسه اساسنامه انجمن به تصویب رسیدوصاحبان حق امضا در برداشت حساب بانکی انجمن وچاپ فورم در خواست عضویت و نشانی انجمن تعیین شدند و انجمن رسمیت یافت.

در تاریخ ۲۹/۱/۸۲اولین مجمع عمومی انجمن تحت نظارت هیئت موسس تشکیل گردید و اولین هیئت مدیره و بازرسان انجمن بشرح زیر انتخاب شدند:
اعضای اصلی هیئت مدیره:
دکتر محمد تقی اونچی
دکتر حسین طالب زاده
دکتر زهرا قطره سامانی
دکترعلی حاج حسینی
دکتر فیروز طاهری
دکتر محمد علی مزیدی
دکتر غلامحسین خواجه نصیری
دکتر صدیقه عبدالهی فرد
دکتر پروین مصطفی قره باغی

اعضای علی البدل هیئت مدیره :
دکتر سیمین تقوی
دکتر مهری جعفری

بازرسان:
دکتر داریوش عاصم عضو اصلی
دکتر شمسی عباسعلیزاده عضو علی البدل

در این جلسه تصمیم گرفته شد که از کلیه اعضای انجمن اعم از اصلی و علی البدل همیشه برای شرکت در جلسات هیئت مدیره انجمن دعوت بعمل آید.
در اولین جلسه هیئت مدیره که در تاریخ ۲/۲/۸۲تشکیل گردیدهیئت رئیسه انجمن بشرح زیر انتخاب شدند :
اقای دکتر طالب زاده بعنوان رئیس و خانم دکتر قطره سامانی بعنوان نایب رئیس و اقای دکتر اونچی بسمت دبیر و خزانه دار انجمن انتخاب شدند .
در ۲۸/۱/۸۳ دومین مجمع عمومی سالانه انجمن بر گزار شد و در این جلسه علاوه از گزارش یک ساله انجمن، سمینار یک روزه باز اموزی با حد اکثر امتیاز به اعضای اتجمن تقدیم گردید که از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر ادامه داشت .این جلسه در سالن اجتماعات بیمارستان شمس تشکیل گردید و ضمن آن کارت عضویت تعدادی از اعضای انجمن که حاضر بود به صاحبان ان تحویل گردید.
سومین مجمع عمومی سالانه انجمن در تاریخ۶/۳/۸۴باحضور اعضای انجمن و نمایندگان شورای هماهنگی بیمه های سه گانه و نیز نماینده معاونت درمان و نماینده پزشکی قانونی در در سالن کنفرانس بیمارستان الزهرا تشکیل گردید. بعلت مشکلاتی که با بیمه ها بخصوص در اندیکاسیون های سزارین به پیش امده بود و نیز مشکلات عدیده در انجام سقط درمانی حضور نمایندگان فوق الذکر ضروری بنظر میرسید.
بنابر این علاوه از گزارش اقدامات انجام شده در یکسال گذشته مشکلات فوق نیز مطرح و تا حدی پاسخ مساعد برای رفع این مشکلات از طرف مسئو لین مربوطه در یافت شد.
در تاریخ ۸/۱۰/۸۴مجمع عمو می انجمن برای بار دوم در سال ۸۴ در محل اموزشهای مداوم تشکیل گردید و اعضای هیئت مدیره و بازرسان برای بار دوم انتخاب شدندو بعلاوه اعضای کمسیونهای اموزش -ارتباطات و اینتر نت – حقوق و پزشکی قانونی و گسترش اعضا و در آمد نیز انتخاب شدند و اجرای مواد مهم مندرج در اساسنامه انجمن آغاز گردید.

اعضای اصلی هیئت مدیره دور دوم عبارتند از:
دکتر محمد تقی اونچی
دکتر غلامحسین خواجه نصیری
دکتر محمد صادق فضل فرهادی
دکتر سیمین تقوی
دکتر حسین طالب زاده
دکتر زهرا قطره سامانی
دکتر مهری جعفری
دکتر صدیقه عبدالهی فرد
دکتر محمد علی مزیدی

اعضای علی البدل عبارتند از:
دکتر جورابچی
دکتر شمسی عباسعلیزاده

بازرسان انجمن:
دکتر داریوش عاصم
دکتر یوسف وجودی

هیئت رئیسه انجمن در مفامهای خود ابقا شدند.

در سال ۸۵ کمسیو نهای تشکیل شده بخصوص کمسیون اموزش بسیار فعال بود و اعضای بهداشتی ان به ریاست خانم دکتر عبدالهی و همکارانش در همایش بلوغ که از طرف معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شده بود ‍‌.فعالانه شرکت کردند و نیز به دفعات از مراکز بهداشتی و در مانگاههای شهرباز دید بعمل اوردند و نتیجه بررسیهای خود رابه معاونت محترم بهداشت گزارش دادند.
شاخه اموزشی با ریاست خانم دکتر تقوی برنامه باز اموزی جالبی را تحت عنوان (اختلالات دوران بار داری ) باامتیازتنظیم وبه مورد اجرا گذاشتند که بسیار اموزنده بودو بالاترین تعداد اعضای انجمن و متخصصین زنان و مامائی در ان شرکت کردند.
کمسیون ارتباطات نیزفعال بود وبخصوص اقای دکتر وجودی عضو این کمسیون در اطلاع رسانی به همکاران و دعوت از ایشان برای شرکت در باز اموزیها و مجمع عمومی منتهای کوشش و تلاش را بکار بردند .
مجمع عمومی سالانه انجمن در سال ۸۵در۱۳/۱۱/۸۵همزمان  با برنامه باز اموزی در محل اموزشهای مداوم تشکیل گردید .در این جلسه علاوه از برنامه های مخصوص مجمع ءمیز گردی تحت عنوان (مشکلات حر فه ای متخصصین زنان و مامائی )تشکیل گردید که بسیار اموزنده بود و مورد توجه اعضا قرار گرفت.
برنامه هائی نیز در سال جاری در دست اقدام است که بزودی تاریخ و محل و موضوع انها باطلاع اعضای انجمن خواهد رسید .هم اکنون انجمن دارای سایت اینترنتی مخصوص به خود میباشد که بزودی مورد استفاده همکاران قرار خواهد گرفت .
در پایان ارزومند و امیدوارم که با تلاش و همت اعضای انجمن شاخه آذربایجان انجمن زنان و مامائی ء پیشرو ترین و موفق ترین شاخه در بین استانهای دیگر ایران باشد.

دکتر طالب زاده
رئیس هیئت موسس و رئیس هیئت مدیره

گزارش مجمع عمومی انجمن در سال ۱۳۸۶
مجمع عمومی سالانه انجمن بر طبق بر نامه تعیین شده و اعلام قبلی در ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه ۲۶/۱۱/۸۶ در محل اموزشهای مداوم دانشگاه علوم پزشکی تبریزبر گزار گرد ید.
پس از گزارش هیئت مدیره و استماع نظریات تعدادی از همکاران و اعضای انجمن، جناب اقای دکتر محمد تقی حمید یه به ریاست جلسه و جناب اقای دکتر سید رضا موسوی اقدم بعنوان منشی جلسه انتخاب شد ندوانتخابات زیر نظر ایشان انجام گردید. اکثریت قریب باتفاق همکاران یعنی ۶۵ نفر در جلسه حضور داشتندوشخصا رای دادند.
پس از شمارش اراء نتیجه به شرح زیراعلام گردید:

اعضای اصلی هیئت مدیره دوره سوم:
دکتر محمد تقی اونچی
دکتر سیمین تقوی
دکتر حسن جورابچی
دکتر غلامحسین خواجه نصیری
دکتر حسین طالب زاده
دکتر صدیقه عبدالهی فرد
دکتر زهرا قطره سامانی
دکتر محمد علی مزیدی
دکتر مهری جعفری

اعضای علی البدل هیئت مدیره :
دکتر پروین مصطفی قره باغی
دکتر عالیه قاسم زاده

بازرسان
عضو اصلی:دکتر داریوش عاصم
عضو علی البدل :دکتر یوسف وجودی

هیئت رئیسه انجمن در مقامهای خود ابقا شدند

مجمع عمومی متخصصین زنان مامائی دوره چهارم در مورخه ۱۵/۱۲/۸۷دراخر کنگره یک روزه
مانیتورینگ قلب جنین
در سالن کنفرانس بیمارستان الزهرا حوالی ساعت ۱۲ ظهر بر گزار شد
بعد از سخنرانی جناب اقای دکتر طالب زاده در مورد برسمیت رسانیدن و اخذ مجوز انجمن متخصصین زنان مامائی شاخه اذر بایجان شرقی متذکر شدند که از طرف فرمانداری محترم تبریز خواسته شده که انتخابات انجمن تجدید شود ونماینده فرمانداری در جلسه حضور داشته باشد ولی بعللی نتوانستند حضور یابند .اعضای انجمن زنان مامائی حاضر در جلسه اکثریت  در برگهائیکه مهر انجمن داشت نظر خودشان را در مورد ابقای هیئت مدیره قبلی تا اخر اتمام دوره خودشان نوشته و باقای دکتر طالب زاده دادند.

جلسه مجمع عمومی دوره پنجم انجمن زنان مامائی شاخه اذر بایجان شرقی
در مورخه ۸/۱۰/۹۰ ساعت ۴۰/۱۲ بعد از ظهر جلسه مجمع عمومی انجمن متخصصین  زنان مامائی شاغه اذر بایجان شرقی با نظارت اقای شعفی نماینده محترم فرمانداری و سرکار خانم دکتر سیاع ملی نما ینده  انجمن متخصصین زنان مامائی ایران تشکیل یافت وبعد از سخنرانی جناب اقای دکتر خواجه نصیری در مورد فعالیت های انجمن زنان مامائی شاخه اذر بایجان شرقی دراین مدت و تصمیمات جدید برای اینده در مورد تشکیل اورژ ا نس مجهز زنان مامائی وسکوت یک دقیقه ای ونثار فاتحه به روح  دو نفر ازهمکاران عزیز از دست رفته جناب اقای دکتر طالب زاده و جناب اقای دکتر طریقی و تعین روز نامه کثیرالانتشار مهد ازادی و گزارش جناب  اقای دکتر اونچی در مورد بیلان انجمن و تصویب ان توسط اعضای حاضر در جلسه انجام گرفت .سپس با رای گیری اعضای هیئت مدیره جدید  و باز رسان به شرح زیر انتخاب شد ند

اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره دوره پنجم
۱ . اقای دکتر خواجه نصیری
۲٫ خانم دکتر عبدالهی
۳٫ خانم دکتر قطره سامانی
۴٫اقای دکتر اونچی
۵٫ خانم دکتر تقوی
۶٫خانم دکتر جعفری
۷ . خانم دکتر مصطفی قره باغی
۸٫ اقای دکتر جورابچی
۹٫ خانم دکتر قاسم زاده
۱۰٫ خانم دکتر معین زاده
۱۱٫ خانم دکتر فردی اذر

بازرسان :
۱٫ اقای دکتر عاصم
۲٫ اقای دکتر وجودی

جلسه مجمع عمومی دوره ششم انحمن متخصصین زنان مامایی شاخه اذربایجان شرقی
ضمنا اقای شعفی نماینده محترم فرمانداری متذ کر شد ند که در چند روز اخیر  اعضای هیئت مدیره انتخاب شده جلسه تشکیل داده و مسئولیت های وا گذاری خودرا با نضمام صورت جلسه بایشان فرستاده شود.
درموخه ۱۳۹۴/۱۱/۸ هم زمان با برنامه مدون باز اموزی در سالن اجتماعات بیمارستان اموزشی الزهرا بعد از اتمام کنفرانس حوالی ساعت ۱۲/۳۰ بعاز ظهر با حضور اکثریت اعضای انجمن و نماینده محترم فرمانداری جناب اقای شعفی طبق اطلاع قبلی توسط روزنامه مهد ازادی جلسه مجمع عمومی انجمن متخصصین زنان ومامائی تشکیل یافت .ابتدا سرکار خانم دکتر عبدالهی فرد خوش امد گفته و درمورد کارکرد انجمن در دوره پنجم و راجع به بیلان صحبت فرمودند وتوسط اقای دکتر مزیدی در مورد روزنامه کثیرالانتشارر مهد ازادی اشاره فرموده و بعداز تصویب بیلان وانتخاب روزنامه کثیرالانتشار مهد ازادی و انتخاب جناب اقای دکتر موسوی اقدم به عنوان رئیس جلسه توسط استاد معظم جناب اقای دکر حمیدیه در مورد ونحوه خوب کارکرد اعضای هیئت مدیره دوره پنجم سخنانی ایراد فرمودند . سپس رای گیری مخفی انجام گرفت واعضای اصلی و علی البدل و بازرسان به شرح زیر انتخاب شدند.

اعضای اصلی هیئت مدیره دوره ششم  عبارتند از


۱:خانم دکتر عبدالهی فرد
۲: اقای دکتر خواجه نصیری

۳:اقای دکتر مزیدی

۴:خانم دکتر تقوی

۵خانم دکتر قطره سامانی

۶:خانم دکتر جلیل زاده

۷:خانم دکتر فردی اذر

۸:اقای دکتر وجودی

۹خانم دکتر سلمان زاده

۱۰:اقای دکتر جورابچی

 

 

اعضای علی البدل هیئت مدیره دوره ششم عبارتند از

۱:خانم دکتر قاسم زاده

۲:اقای دکتر امیری

 

 

 

اعضای اصلی و علی البدل بازرسات عبارتند از

۱: اقای دکتر عاصم

۲: خانم دکتر معین زاده 

 

مجمع عمومی دوره هفتم انجمن زنان مامایی شاخه اذربایجان شرقی همزمان با سمینار دو روزه ارزیابی درمان نازائی و سقط مکرر

مورخه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ اخرین جلسه روز دوم سمینار در سالن نسل فردا (متعلق به بهزیستی) انتخابات انجمن با حضور اقای شفعی

نماینده فرمانداری تبریز و باحضور اکثریت اعضا بر گزار شد و نتایج زیر حاصل گردید:

۱-خانم دکتر عبدالهی با ۳۹ رای به عنوان عضو اصلی

۲-خانم دکتر جعفری  ۲۴

۳-خانم دکتر حیدری ۲۱

۴-اقای دکتر طاهری ۲۱

۵-خانم دکتر جلیل زاده ۱۹

۶-خانم دکتر صادقی ۱۵

۷-خانم دکتر تقوی۱۴

اعضای علی البدلعبارتند از

۱-خانم دکتر معین زاده  با ۱۳ رای

۲- اقای دکتر خواجه نصیری ۱۳

بازرسان عبارتند از:

عضو اصلی :

اقای دکتر عاصم با ۱۸رای

عضو علی البدل :

اقای دکتر وجودی ۱۴

رئیس جلسه : اقای دکتر امیری     معاون جلسه : اقای دکتر صمیمی فر    منشی جلسه : خانم دکتر فاطمه نظری خانمیری


کنفرانس‌ها و همایش‌ها
تازه‌های علمی
ژورنال کلاب
ارتباط با ما
:پست الکترونیک
info@gyn.ir
:تلفکس
66666666
شماره تماس:
77878787
شماره پیامک:
909090650003